Zadzwoń: +48 570 001 370
Menu

Kariera

Kariera

Wybierając nowego pracownika do naszego zespołu  podejmujemy bardzo ważną, świadomą decyzję i do postępowań kwalifikacyjnych zgłoszonych kandydatur podchodzimy bardzo poważnie i sumiennie.

Wymaga tego od nas status certyfikowanej produkcji. Zdajemy sobie też sprawę, że dobór nowych pracowników do naszego zespołu stanowi o jego przyszłości ze względu na wymogi stawiane przez ustawodawstwo UE i polski dozór techniczny  personelowi spółki o naszym profilu produkcyjnym oraz o wynikających konsekwencjach prawnych dla popełnionych błędów przy wytworzeniu i dostarczeniu wadliwych urządzeń.

Dla wybranych, w drodze ustalonych w spółce procedur rekrutacji, przyszłym naszym pracownikom jesteśmy w stanie zaoferować:

– zatrudnienie w firmie o długiej tradycji i stabilnej pozycji na międzynarodowym rynku w oparciu o umowę o pracę lub inną umowę korzystną dla kandydata,

– możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia zewnętrzne i pozyskanie uprawnień zawodowych,

– wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

Stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez różnego rodzaju szkolenia i certyfikacje uprawnień pracowniczych jest dla nas sprawą priorytetową.

Jesteśmy firmą z dużymi tradycjami, Instal Rzeszów jest rozpoznawalną marką na polskim i europejskim rynku.

Jeżeli sądzisz, że jesteś osobą, która widziałaby swoje miejsce w naszym zespole prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

instal@instal.pl